Profesoři

  Jméno a příjmení výuka, odborné zaměření
Prof. Ing. Pavel Ditl, DrSc.
telefon: +420-224-352-549
mobil:
email: Pavel.Ditl@fs.cvut.cz
místnost: B1-420 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Difuzně separační procesy, Reaktory a bioreaktory, Projektování s podporou počítače.
Míchání, čistění odpadních vod.
Prof. Ing. Tomáš Jirout, Ph.D.
vedoucí ústavu

telefon: +420-224-352-681
mobil: +420-770-125-378
email: Tomas.Jirout@fs.cvut.cz
místnost: B1-421 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Přenosové jevy, Projekt 2, Hydromechanické procesy, Hydromechanická zařízení,
Míchání, konstrukce.
Prof. Ing. František Rieger, DrSc.
zástupce vedoucího ústavu

telefon: +420-224-352-548
mobil:
email: Frantisek.Rieger@fs.cvut.cz
místnost: B1-429 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Přenosové jevy, Základy zpracovatelské techniky.
Míchání.
Prof. Ing. Rudolf Žitný, CSc.
telefon: +420-224-352-550
mobil:
email: Rudolf.Zitny@fs.cvut.cz
místnost: B1-418 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Numerická analýza zařízení, Tepelné procesy, Přenosové jevy.
Modelování, RTD, reologie.

Docenti

Doc. Ing. Pavel Hoffman, CSc.
telefon: +420-224-352-451
mobil:
email: Pavel.Hoffman@fs.cvut.cz
místnost: B1-427 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Základy stavby procesních zařízení, Výrobní linky. Čištění odpadních vod a plynů.
Doc. Ing. Lukáš Krátký, Ph.D.
tutor oboru

telefon: +420-224-352-550
mobil: +420-606-684-770
email: Lukas.Kratky@fs.cvut.cz
místnost: B1-431 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Základy stavby procesních zařízení, Projekt 2.
Zpracování odpadů, biotechnologie, konstrukce.
Doc. Ing. Radek Šulc, Ph.D.
informační manažer ústavu
telefon: +420-224-352-558
mobil:
email: Radek.Sulc@fs.cvut.cz
místnost: B1-430 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Fyzikální chemie, Průmyslová chemie, Difúzně separační zařízení
Míchání, fyzikální chemie, difůzně separační procesy, bilancování
Doc. Ing. Karel Petera, Ph.D.
telefon: +420-224-359-949
mobil:
email: Karel.Petera@fs.cvut.cz
místnost: A1-205i (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Diffusion Separation Processes, Reaktory a bioreaktory, Modelování a řízení procesů, správa superpočítače.
Doc. Ing. Jan Skočilas, Ph.D.
telefon: +420-224-352-719
mobil:
email: Jan.Skocilas@fs.cvut.cz
místnost: B1-417 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Numerická analýza procesů, Výrobní linky, Úvod do kryogenní techniky.
Tepelné procesy, výrobní linky, modelování a simulace (CFD).

Odborní asistenti

Ing. Martin Dostál, Ph.D.
správce subsítě
telefon: +420-224-358-489
mobil:
email: Martin.Dostal@fs.cvut.cz
místnost: G2-154 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Přenosové jevy, Výměníky tepla, Tepelné procesy
Reometrie, reologie, tepelné procesy, experimentální technika.
Ing. Jiří Moravec, Ph.D.
telefon: +420-224-352-553
mobil:
email: Jiri.Moravec@fs.cvut.cz
místnost: G2-151 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Projektování s podporou počítače, Konstrukce procesních zařízení, Přenosové jevy.
Míchání, konstrukce.
Ing. Michal Netušil, Ph.D.
telefon: +420-224-352-713
mobil:
email: Michal.Netusil@fs.cvut.cz
místnost: B1-419 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Projektování s podporou počítače
Ing. Jaromír Štancl, Ph.D.
telefon: +420-224-352-553
mobil:
email: Jaromir.Stancl@fs.cvut.cz
místnost: G2-151 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Projekt 2.
Potravinářské technologie
Ing. Stanislav Solnař
telefon: +420-224-352-716
mobil:
email: Stanislav.Solnar@fs.cvut.cz
místnost: G2-147 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, přenos tepla.

Odborní pracovníci

Ing. Vojtěch Bělohlav
telefon: +420-224-352-716
mobil:
email: Vojtech.Belohlav@fs.cvut.cz
místnost: G2-147 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Difúzně separační procesy a zařízení, zpracování odpadů, fotobioreaktory.
  Ing. Viktor Vajc
telefon: +420-224-352-715
mobil:
email: Viktor.Vajc@fs.cvut.cz
místnost: G2-146 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Tepelná zařízení, Tepelné procesy.

Techničtí pracovníci

  Eva Nešporová
sekretářka ústavu
telefon: +420-224-352-551
mobil:
email: Eva.Nesporova@fs.cvut.cz
místnost: B1-424 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
 
  Pavel Šebrle
technik
telefon: +420-224-359-744
mobil:
email: Pavel.Sebrle@fs.cvut.cz
místnost: G2-41 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
 

Externí pracovníci

  Ing. František Ambros, CSc.
telefon: +420-224-358-489
mobil:
email: Frantisek.Ambros@fs.cvut.cz.
místnost: G2-154 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Chemie, Experimentální metody
Termofyzikální vlastnosti
  doc. Ing. jiří Lukavský, CSc.
telefon: +420-224-352-554
mobil:
email: Jiri.Lukavsky@fs.cvut.cz.
místnost: B1-426 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Základy stavby procesních zařízení.
Těsnění.
  doc. Ing. Václav Novák, CSc.
telefon: +420-224-352-554
mobil:
email: Vaclav.Novak@fs.cvut.cz.
místnost: B1-426 (Dejvice)
www: fakultní, osobní
Míchání. Hydraulické procesy.